Letošní slip-on

S jakými slip-ony letos zazáříte?

Boty jsou nedílnou součástí našeho outfitu. Pokud nemáte boty, nemůžete vyjít ven, logicky. Každým rokem se do módy dostává naprosto jiná obuv, letos budete zářit především v nestárnoucích slip-onech. Slip-ony jistě moc dobře znáte. Tato obuv je v módě už nějaký ten pátek – zhruba dva roky – a přesto z módy nechce vyjít. Je to jenom dobře, nemusíte si aspoň rok co rok kupovat novou obuv, kterou budete nosit celou jarní a letní sezonu. Otázkou však je, jakými slip-ony letos máte osvěžit svou sbírku?

V současné době jsou slip-ony skutečně populární. Nemůžeme se tomu divit, tato obuv nejen, že hezky vypadá, ale taky je velice pohodlná. Je to taková vkusná teniska, která nemá žádné šňůrky, které by se během nošení nepříjemně zašpinily.

Slip-ony dnes koupíte na každém rohu. Jelikož už je tu teplé počasí, pomalu se jimi začínají plnit obchody. Otázkou je, po jakých slip-onech byste měli sáhnout jako první?

Máte kovově zbarvené slip-ony?

Už vloni jsme mohli registrovat obrovské množství kovově zbarvených věcí. V současné době jsou kovově zbarvené věci stále populární a stále in, proto je mějte ve svém šatníku. Jestli kovově zbarvené prvky nezdobí váš šatník, je třeba s tím něco udělat.

Jelikož se blíží léto, co kdybyste sáhli po kovově zbarvených slip-onech, které jsou dokonale prodyšné, tudíž v nich nezapáchají nohy? Nejlépe uděláte, pokud si je koupíte stříbrné, ale nepohrdněte ani dech beroucími měděnými slip-ony.

Bílé jsou nadčasově elegantní

I když v módě platí, že nadčasově elegantní je černá barva, u slip-onů je to jinak. Zde platí, že nadčasově elegantní je krásná bílá barvička, která se dá zkombinovat skutečně se vším. Jelikož je letos populární především bílý denim, je načase si pořídit i bílé slip-ony, které k bílému denimu nádherně pasují.

Už máte taky své vyvolené slip-ony v botníku?

You may also like...