Prodej bytů v Praze

Luxusní bydlení na dosah ruky

Vybrat vhodné místo, kam složit hlavu, kde založit rodinu a kde společně zestárnout, se může stát tuze tvrdým oříškem. Realitní servery a developeři se sice předhání v nabídce prodeje a nákupu bytů i domů různých kategorií, ideální stav, které uspokojí veškeré požadavky „na první dobrou“ ale dokáže přinést jen bydlení v moderní rezidenci.

Reklama na štěstí

Nové byty na Praze 3 jsou prototypem života v optimálních podmínkách. Rezidence na Vackově je budována v poklidné části Horního Žižkova, podél ulice Malešická. Roste tu pět výškových budov, které nabídnou celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Architektonicky vzato jde o zdařilý komplex, který se vzájemně prolíná, aby byla maximálně využita obytná plocha bytových jednotek, garantována vzdušnost a přísun denního světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras. Samozřejmostí je dodržení maximálního soukromí.

Prodej bytů v Praze

V hlavní roli asymetrie

Projekt citlivě pracuje s nanejvýš dvanáctiposchoďovými objekty, které nevytváří jednotnou uliční hmotu, ale členitost i asymetrii. Díky tomu vznikají metropolitní byty s balkony a lodžiemi, dispozičně o velikosti 1+kk až 5+kk. Bydlení na Vackově slibuje pohodlný život mezi obchodní a rezidenční čtvrtí Horního Žižkova. V oblasti přilehlého nákladového nádraží se rýsuje budoucí městské centrum s veškerou občanskou vybaveností, opodál je dostatek zeleně v přilehlých parcích. Vše, co průměrný člověk k slušnému životu potřebuje, je zde na dosah ruky.

Prodej bytů v Praze

Multikulturní adresa

Prodej bytů v Praze na Žižkově je již v plném proudu. Největší poptávka je po menších jednotkách, vhodných pro singles. Ideální zázemí ve větších prostorách najdou i rodiny s dětmi. V blízkosti rezidence jsou školy, mateřinky, dětská hřiště i sportoviště. Potenciální klienti mohou navíc využít zvýhodněného hypotečního financování, díky němuž lze dosáhnout na nejnižší úrokové sazby.

Jak vybrat vhodnou velikost?

Byt vybírejte s ohledem na počet členů domácnosti a vyhlídek do budoucnosti. Pakliže chcete Na Vackově prožít svá produktivní léta anebo se jednoduše usadit navždy, vybírejte pečlivě, i co se kompozic týče. Konkrétní dispoziční návrhy lze zhlédnout v on-line katalogu, skrze nějž si člověk může udělat obrázek o uspořádání v celém bytovém domě. Nezaskočí vás tak vaše ložnice vedle sousedovic sociálního zařízení. Vše lze naplánovat do nejmenších detailů, v klidu a s rozvahou.

You may also like...