Nepojízdné auto

Máte doma nepojízdné auto? Víme, co s ním dělat

Automobily se staly něčím, bez čeho jen stěží dokážeme žít. Ke svém životu ho potřebují hlavně ti, kteří bydlí na venkově, tudíž to mají do práce či do obchodu daleko. Bohužel automobil není přítelem na celý život. Jedná se o věc, která se postupem času opotřebovává. Jednoho dne se tedy stane, že přestane jet a stane se nepojízdným. Mnoho lidí si stará nepojízdná auta skladují v garáži, jiní vraky schovávají na zahradě. Jenže když vám auto doslouží, nemůžete si ho nechat. Ze zákona jste povinni ho zlikvidovat.

Likvidace vozidel probíhá dnes a denně. Jedná se o nutný proces, na základě kterého se vyřadí váš starý nepojízdný automobil z evidence motorových vozidel.

Abyste s likvidací automobilu neměli zbytečné starosti, stačí ho přivést do Ostravy, kde provádí takzvanou ekologickou likvidaci vozidel. Mimo jiné zde vykupují autovraky, tudíž pokud doma vrak máte, je načase ho ze zahrady odstranit, abyste na jeho místě mohli postavit třeba bazén.

Jak se při likvidaci postupuje?

Jak jsme zmínili, služba ekologická likvidace vozidel vám vše zprostředkuje. Stačí jen vůz přivést a už si s ním nemusíte dělat starosti. Až bude vůz zlikvidován, přijdete si jen pro potřebný papír, který je dokladem toho, že ekologická likvidace vozu byla provedena. Tento papír přinesete na patřičný úřad, kde máte vůz registrovaný, a dojde k odstranění vozu z evidence motorových vozidel.

Do Ostravy i za pneuservisem

Firma mimo jiné poradí i v oblasti pneu. Více informací o ostravském pneuservisu najdete na www.ostrava-pneuservis.cz.

Pokud potřebujete prostory, které by vám sloužily například jako sklad, i s tímto se na firmu obraťte. Nabízí totiž i prodej skladových montovaných a plachtových hal. Haly mají dlouhou životnost, lehce se montují i demontují a jsou nenáročné, co se údržby týče. Více na www.montcom.cz.

You may also like...