Na jaké automobilové novinky se můžeme těšit?

Na jaké automobilové novinky se můžeme těšit?

Automobilový svět je každým rokem jiný. Automobilky se totiž pořádně činí, jelikož si chtějí udržet svou pozici na trhu. V současné době přibývá automobilek, které chtějí uchvátit svět svými fenomenálními automobily, které jsou do detailů propracované. Pokud se o svět automobilů zajímáte, pak byste určitě dokázali spočítat či vyjmenovat, kolik či jaké konkrétní automobilové novinky nás letos čekají, jaké automobilové novinky byly ohlášeny na tento rok. Pakliže nejste takovým znalcem automobilového světa, pak vám to samozřejmě prozradíme.  

Letošní rok je velice pestrý, co se týče automobilové stránky. Nejedna automobilka hlásí přírůstky do své nabídky a do svých stájí, nejedna novinka ohromí milovníka automobilů i toho, kdo si ve vozidlech zrovna nelibuje.  

Pokud bychom měli zmínit novinky, které se už světu ukázaly, zmínili bychom automobil mladoboleslavské automobilky Škoda Auto, která dnes už patří pod křídla koncernu Volkswagen. Tato automobilka se letos získala nejednoho člověka svým kompaktním hatchbackem Scala, kterou jste mohli zhlédnout u nejednoho influencera na sociálních sítích.  

Více novinek chystá Audi 

Automobilky spadající do koncernu Volkswagen se letos opravdu činí. Novinku nepřededla jen mladoboleslavská automobilka, ale také automobilka Audi, která do koncernu Volkswagen také patří. Audi letos předvede hned několik svých novinek, a to konkrétně třeba elektrický e-tron Sportback. U VW má být tím největším lákadlem osmé generace Golfu. Novinkou na trhu bude mimo jiné i Arteon Shooting brake nebo sportovní SUV T-Roc R. Také se světu ukáže i model Neo, což je elektromobil, který má odstartovat novou éru elektrifikace automobilové značky Audi.  

Novinky chystá také BMW 

Pozadu nezůstává ani automobilka BMW, která také označuje letošní rok za rok velice pestrý. Světu se má ukázat nová řada 1, kromě toho také řada 3 Touring nebo nás čekají nové modely v podobě modelů CLA, GLB nebo GLE-Coupé.  

You may also like...