Pořiďte si klíč k autu, který stojí víc než vůz značky Rolls-Royce

Pořiďte si klíč k autu, který stojí víc než vůz značky Rolls-Royce

Nevěříte, že vůbec takový klíč existuje? Většina klíčů k vozidlům sice nestojí mnoho, ovšem na světě existuje i takový klíč, který stojí dokonce více než vůz automobilky Rolls-Royce, a to už je co říct. Automobilka Rolls-Royce se řadí k vůbec nejluxusnějším, prémiovým značkám na světě. V současné době je koupě tohoto automobilu doprovázena obrovskou oslavou, během které bude vůz slavnostně předán. Nedochází často k tomu, že si vůz někdo koupí. Stejně tak výroba automobilu této značky netrvá den nebo dva, ale i několik dlouhých měsíců. Pokud jste si mysleli, že nic dražšího není, pak jste se opravdu spletli – opravdu existuje klíč k autu, který je dražší než Rolls-Royce, a je jediný na světě.  

Klíč k autu, který je dražší než vůz značky Rolls-Royce, je určen hlavně pro bohaté řidiče, kteří už nevědí, do čeho vložit peníze. Pokud chtějí mít něco, co nikdo jiný nemá, pak investují právě do klíče jménem Phantom, který je jedinečný tím, že je jediný na světě.  

Jak klíček vypadá? 

Klíček má kovový základ, na němž je posázeno rovnou pětatřicet diamantů. Povrch klíče je zdoben několika drahokamy a místy najdeme i kvalitní černou kůži. Zbytek klíče tvoří zlato, které váží skoro dvě stě gramů.  

Kolik takový klíč stojí? 

Jelikož je tento klíč opravdu jediný na světě, nemůžete čekat, že bude levný. Jeho cena se odhaduje na půl milionu eur, což je zhruba třináct milionů korun.  

Pokud byste chtěli také utratit za tak drahý klíč, můžete utratit za trochu levnější klíček, který vyjde na dva a půl milionu korun. Jedná se o klíč k autu jménem Serenity, kterého je na světě dvacet podob. Je zdoben dřevem a také dvacetikarátovými diamanty. Opět se na něm nachází necelých dvě stě gramů zlata. Sice nebudete jedinými vlastníky tohoto klíče, ale vlastníků bude dohromady jenom dvacet. A i to je super, ne? 

You may also like...