Značka Reebok

Reebok – už dávno to není značka jen pro běžce

Pokud milujete běh, máte jistě hromadu sportovního oblečení u sebe v šatníku. K běhu je ideální funkční oblečení, které dnes koupíte v mnoha zajímavých provedeních a střizích. Populární jsou především fosforové kousky, díky kterým nemusíte nosit reflexní prvky, když si jdete zaběhat pozdě večer. Mezi nejpopulárnější značky se řadí značka Adidas, ale taky i Nike nebo Reebok, o níž si, mimochodem, budeme i povídat.

Jak jsme zmínili, Reebok je dnes jednou z nejoblíbenějších značek vůbec. Mnozí lidé mají za to, že se jedná o čistě sportovní značku, ale není to tak. Reebok už dávno nevyrábí obuv jenom pro běžce ale je to skvělá značka určena naprosto pro kohokoliv.

Pokud se rozhodnete si značku Reebok pořídit, doporučujeme sáhnout po dech beroucích teniskách. Nabídka tenisek je opravdu rozmanitá, jen málokdo těmto teniskám odolá.

O značce Reebok:

Jelikož je tato značka čím dál populárnější, je načase si o ní něco prozradit. Předchůdcem této značky je anglická firma, která se snažila dodávat běžcům boty, v nichž budou běhat rychleji než kdo jiný. Někdy v roce 1895 se William Foster rozhodl světu ukázat ohnivé tretry, které byly určeny především atletům na olympijské hry.

Díky obrovskému úspěchu této obuvi se vnuci zmiňovaného pana Fostera rozhodli založit si byznys s čistě sportovní obuví a dali mu jméno Reebok. V letech 1950-1980 se fantastické běžecké boty dostaly na mezinárodní veletrhy, kde sklidily nevídané úspěchy.

Co se dělo pak?

Jak jsme zmínili, dnes už Reebok není jenom o obuvi nebo o sportovních potřebách, na co se začal orientovat v roce 1990. Dnes je to symbol pohodlného oblečení a obuvi, která se hodí i na běžné nošení. Během let se stal Reebok součástí Národní hokejové ligy, dokonce se s novou kolekcí ukázal i talent Crosby.

To nebylo však jediné zajímavé partnerství. Partnerství bylo taky navázáno s pilotem F1 Lewisem Hemiltonem.

You may also like...