Kombinace s bílým tričkem

Bílé tričko a mnoho kombinací. Jaké jsou kombinace letošního léta?

Základ šatníku tvoří jen několik málo věcí. Mezi nimi najdeme džíny, šaty, sukně, šortky a košili. Dalo by se říct, že pokud nyní chceme chodit stylově, vystačíme si s miliony spodních dílů, ale jenom s jedním vrškem. A tím vrškem je bílé triko. Bílé triko snad nikdy nevyjde z módy. Koupit si ho můžete v mnoha střizích, vždy však bude naprosto fantasticky vypadat. Pokud není bílé tričko součástí vašeho šatníku, letos v létě nebudete in. Raději si pro bílé tričko rychle zajděte, protože jenom tak získáte od ostatních lidí obdiv.

Bílé tričko se navíc řadí k těm nejpohodlnějším kouskům vůbec. Podívejme se tedy na to, jak takový kousek zkombinovat. Lze ho zkombinovat skutečně s čímkoliv, otázkou je, s čím bude nejlepší ho zkombinovat letos.

Bílé tričko a midi sukně

Stejně jako vám nemusíme představovat bílé tričko, tak vám ani nemusíme představovat midi sukně. Ty jsou totiž aktuálním hitem, který si oblíbily ženy po celém světě. I když název „midi“ může zavádět, nejsou to sukně krátké, ale naopak dlouhé, a to zhruba ke kolenům Sahají zhruba do pasu a dnes je koupíte nejen v mnoha barvách, ale také v mnoha vzorech, které jsou nyní populární. Obvykle mají i kapsy, což sukni dodává na praktičnosti. Kombinují se jak se společenskou obuví, tak i s teniskami.

Midi sukně se dají kombinovat s mnoha zajímavými halenkami. Proč ji však nezkombinovat s krásným bílým tričkem, které vypadá k sukni naprosto fantasticky?

Bílé tričko a bílý denim

Ať letos v létě doslova záříte! Opálení nejvíce vynikne v bílém oblečení, proto své bílé tričko zkombinujte s bílým denimem. Nemusí to být zrovna bílé džíny, ale mohou to být bílé denimové sukně, s čím budete bílé tričko kombinovat. Nejlépe bude, když budou mít bílé sukně vepředu cvoky.

Při chladnějších letních večerech volte bílou denimovou bundu.

You may also like...