Autodoplňky pro ochranu vozu

Autodoplňky, které ochrání váš vůz

Když vlastníte vůz, snažíte se o to, aby vypadal skutečně k světu. Snažíte se ho neustále leštit a jezdíte s ním do myčky automobilů. Zkrátka se snažíte o to, ať vůz vypadá stále jako nový. Jenže jednoho dne se najde nezodpovědný řidič, který vám automobil odře nebo ho nějakým způsobem poškrábe. Zuření je však zbytečné, protože jste se mohli vynasnažit a tomuto nepříjemnému problému předejít, a to tak, že jste mohli na svůj vůz nainstalovat autodoplňky, které mohly vůz ochránit.

Autodoplňků je na trhu habaděj, otázkou je, které dokážou ochránit nejen vnějšek automobilu, ale i jeho interiér. Mnozí řidiči si myslí, že autodoplňky jenom zkrášlují automobil zevnitř a zvenčí, ale samozřejmě není to tak. Mají především ochrannou funkci.

Zaměřme se však na ty autodoplňky, díky kterým bude automobil dokonale chráněn.

1) Lišty

Proti škrábancům a oděrkům instalujte do svého vozu lišty, a to jak na práh, tak i na dveře. Lišty chrání automobil před zmiňovanými oděrky a škrábanci, které vám může způsobit někdo jiný, ale také si je můžete způsobit sami, a to konkrétně při výstupu a nástupu do vozu. Instalace je naprosto jednoduchá, není k tomu třeba odborník.

2) Koberce do auta

Mnoho řidičů si to neuvědomuje, ale mnohdy trpí především podlaha ve voze. Abyste ji ochránili nejen před špínou, ale také před vodou a sněhem zejména v zimních měsících, pořiďte si do vozu koberce. Textilní jsou určeny pro jaro a léto, gumové zase na podzim a zimu, kdy přes ně neprosákne voda, tudíž neplesniví a posléze ošklivě nezapáchají.

3) Vany do kufru

Zejména vozy, v nichž se neustále převáží těžký a ostrý náklad, potřebují mít v kufru vany. Jedná se o ochranu zavazadlového prostoru, která ochrání kufr nejen před špínou a vodou, ale především před ostrým nákladem, který může kufr zničit. Ostrým nákladem lze chápat například převážející zahradní nářadí nebo lyže.

You may also like...