Trendy k vodě

Slaměné kabelky a plavky s volánky. I to patří letos k vodě

Kdo by v teplých, horkých dnech nevyrazil k vodě. Nemusíte vyrazit rovnou na koupaliště, ale někdy jsou mnohem lepší přírodní jezera nebo štěrky. Ať už se vydáte kamkoliv, můžete okouzlit na míle daleko, pokud budete mít na sobě a s sebou to, co se aktuálně nosí. Otázkou je, víte, co se nyní nosí a co bude letos v létě in? Pokud ne, nevěšte hlavu, protože vám s tím poradíme.

Konečně se letos stoprocentně potvrdilo, že se retro móda vrací. V minulých letech tu bylo pár náznaků, ale letos se to potvrdilo úplně. Na pulty obchodů se totiž dostaly kousky, které moc dobře známe z minulosti. Mnozí lidé je jistě mají ještě hluboko ve svých skříních. Vše to začalo zvonovými kalhotami a pokračovalo to přes barevné teplákové soupravy a péřové bundy. Nyní se můžeme radovat i z letních trendů, kterým i jsou zejména slaměné kabelky.

Jak letos obstojí slaměná móda?

Slaměná móda se opět vrátila. Otázkou je, jestli sklidí letos úspěch nebo jestli bude tak nenáviděná jako kdysi. Do slaměné módy spadají především slaměné klobouky, které k vodě patří, aby vám ochránily hlavu před nepříjemným a nebezpečným sluníčkem. Kromě klobouků se však na pulty obchodů dostaly i slaměné kabely. U nich to vypadá, že budou opravdu velkým hitem!

Kromě klasických velkých slaměných kabelek stojí za koupi především ty menší, které jsou kulatého nebo krabicového tvaru. Hodí se nejen k elegantnějším lookům, ale také k těm všedním. A k vodě rozhodně nesmí chybět!

Po jakých plavkách letos sáhnout?

Každý rok se těšíme zejména na plavky. Každým rokem se trendy mění a mnohé ženy se nemohly dočkat, až se ukážou ty letošní. V současné době jsou moderní zejména jednodílné plavky, které jsou zdobeny volánky. Kupodivu jsou populární v černé barvě, nikoliv v pestrých barevných kombinacích, jak jsme u plavek zvyklí.

Když už zatoužíte po barevných, jednodílné oranžové plavky ve stylu Pobřežní hlídky jsou vhodnou volbou.

You may also like...