léčivé pyramidy

Vše, co byste měli vědět o meditačních pyramidách

S meditačními pyramidami jste se již mohli setkat. Nejedná se o novinku na trhu, ovšem nyní je o ně velký zájem, a to především proto, že lidé jsou neustále ve stresu a potřebují mít místo, kde se mohou zase uklidnit a relaxovat. Takové místo představuje právě meditační pyramidy, což je především prostor určený nejen k meditaci a odpočinku, ale také ke studiu nebo případně ke čtení. Mnozí lidé tvrdí, že se jedná o léčivé pyramidy, ovšem vše je spíše psychického rázu.

Možná jste se s meditačními pyramidami už setkali, možná se s nimi teprve setkáte. Pokud vás však okouzlí natolik, že se rozhodnete do nich investovat, měli byste o nich vědět první, poslední.

Kam umístit pyramidu?

Důležité je vědět, kam meditační pyramidu, které se také přezdívá energetická pyramida nebo pyramida energie, umístit. Abychom však byli přesní, mnohem důležitější je vědět, jakým směrem pyramidu umístit, než kam ji umístit. Na místě většinou nezáleží, nejčastěji se umísťuje na zahradu, a to konkrétně na místo, kde cítíme negativní energii, která se rázem s pomocí meditační pyramidy vyruší.

Nicméně co se týče směru, meditační pyramida by se měla nasměrovat severojižně. Špičkou bude přijímat kosmickou energii, zespodu bude proudit zemská energie a obě se v pyramidě spojí do pyramidální energie, která je podle všeho léčivá.

Jaké jsou účinky meditačních pyramid?

Jak jsme zmínili, meditační pyramidy dokážou člověk vyléčit spíše po psychické stránce, ale je nutné uveřejnit některé účinky, které potvrzují ti, kteří mají meditační pyramidu doma. Patří k nim urychlení léčby chorob a zranění, také se ruší vliv elektrosmogu, taktéž pyramidální energie pomáhá při psychickém vyčerpání. Mimo jiné dobíjí člověka pozitivní energií, ovšem taktéž podporují růst rostlin a květin a odstraňují z potravin či pokrmů škodlivé látky.

You may also like...