Únikové hry v Ostravě

Zkuste trénovat i svou mysl. Únikové hry přináší nevšední zážitky.

Milujete nevšední zážitky? Neustále vyhledáváte adrenalin, který naplní vaše tělo od hlavy až k patě? Pokud ano, je načase vyzkoušet únikovou hru. Únikové hry jsou v současné době velice populární, jedná se o zábavu pro celou rodinu nebo pro partu dobrých přátel. Tato forma zábavy se však uplatnila i jako skvělý teambuilding. Prověří se totiž vzájemná spolupráce a logické myšlení všech hráčů. Pokud jste o únikových hrách doposud neslyšeli, seznamme se s nimi a povězme si, kde narazíte na nejpropracovanější únikové hry, které nebudete chtít opustit.

Únikové hry jsou skvělou zábavou pro všechny věkové generace. Jedná se o zábavu určenou pro dva až šest či osm hráčů. Principem hry je uniknout z místnosti, do níž budou hráči uzavřeni. Z místnosti se však dostanete ven jenom v případě, že najdete a následně rozluštíte hlavolamy, hádanky a rébusy. Každé vyluštění hlavolamu či rébusu vás přivede blíž ke klíči, který otevře dveře místnosti a který vás tak dostane na svobodu.

I když se zábava na první pohled jeví jako jednoduchá, není ani zdaleka tak jednoduchá. Na celý únik máte totiž jen šedesát minut.

Únikové hry v Ostravě se řadí k těm nejlepším

Otázkou nyní je, kde únikové hry můžete navštívit. V současné době se únikové hry vyskytují v každém velkém městě. Doporučujeme však navštívit únikové hry v Ostravě, kde je má na svědomí TheChamber. TheChamber je provozovatelem těch nejkvalitnějších a nejlépe zpracovaných únikových her, nebudete tedy zklamaní a budete až překvapení, jak rychle vás hry vtáhnou do svého děje.

Únikové hry v Ostravě:

V Ostravě je možné si vybírat rovnou ze čtyři únikových her. Pro začínající hráče je vhodná „Tajemná pracovna„, která je ze všech her nejjednodušší. O něco náročnější je „Útěk ze středověkého žaláře“, kdy se dostanete do autentického prostředí středověku. Ostříleným hráčům udělá radost úniková hra „Hackerovo doupě„, která je velmi náročná a těžká.

Od léta v Ostravě startuje zbrusu nová hra, kterou je „Dům duchů„. Jedná se o nejstrašidelnější únikovou hru ve střední Evropě, proto si ji nenechte ujít.

You may also like...