Mikiny, které nesmíte postrádat

3 typy mikin, které nyní nesmíte postrádat

Teplé dny už jsou nenávratně pryč, proto bychom měli počítat s tím, že je zapotřebí obnovit šatník. Měli byste se rozhodnout pro obnovení svého šatníku a nakoupení nových věcí, které se pojí se zimním obdobím. Přece jenom letošní chladnější dny přinesly do obchodů s oblečením nové doplňky, které nám doslova vyrazí dech z těla. Vyplatí se nyní koupit svetry, ale samozřejmě pokud nejsou svetry pro vás, kupte si něco jiného, pohodlnějšího – utraťte své úspory za mikiny, kterých je dneska všude habaděj! Takové mikiny vás dostanou a my vám poradíme tři typy, za které se zkrátka vyplatí utrácet.

Existuje jenom málo kousku, pro které byste měli zhřešit. Samozřejmě jsou to aktuálně svetry, které vedou na trhu s oblečením, ale pokud jste milovníkem hlavně pohodlnějšího oblečení, pak byste se měli přiklonit k oblíbeným mikinám, které se dneska kombinují s tím nejvíce elegantním, co v šatníku máte. Pojďme si nyní zmínit tři typy mikin, které musíte jednoznačně mít!

• krátké mikiny

Pokud máte hezkou postavu a nebojíte se ji ukázat, pak byste si měli koupit kratší mikinu, která sahá těsně k ledvinám. Pod ní mějte samozřejmě během zimy nějaký nátělník, protože jinak umrznete. Tento typ mikiny je oblíbený hlavně u teenagerů a nejvíce druhů najdete v oddělení Divided v obchodech značky H&M.

• dlouhé mikiny

Velice často se nyní setkáte taky s dlouhými mikinami, které jsou až pod zadek. Jsou velice příjemné a hlavně jsou pro chladnější dny naprosto ideální, protože nám přece jenom chrání naše orgány. Velikou nabídku najdeme v obchodech Pull&Beer nebo v jiných sportovnějších prodejnách podobných značek.

• mikina s rozšířenými rukávy

Velice zajímavé jsou taky i mikiny s rozšířenými rukávy, které najdete v obchodech značky H&M. Tyto mikiny jsou naprosto fenomenální, to se musí nechat. Jsou stoprocentně pohodlné a kombinovat je můžete i k elegantnějším věcem.

You may also like...