dětský pokoj

Chytré řešení dětského pokoje = kvalitnější a nadčasové bydlení.

Dětský pokoj je místo, kde dítě spí, čte si, hraje si, učí se, kam si zve kamarády. Ale je to také prostor, ve kterém hledá útočiště, odpočívá tu a sní, čímž rozvíjí svou osobnost. Aby se dal prostor v pokoji využívat co nejlépe, musí být chytře navržen.

Rok od roku je design výrobců nábytku důmyslnější a největší důraz výrobci kladou na co maximální možné využití daného interiéru. Chytré nábytkové systémy dokážou zkombinovat místo na spaní, úložné prostory a pracovní koutek efektivně, a navíc tak, aby pokoj dobře vypadal. Vybavení pokoje musí odpovídat věku dítěte, jeho koníčkům a zálibám a samozřejmě i počtu potomků v místnosti. Spojit dohromady všechny požadavky nebývá mnohdy snadné, ale když se chce, jde i nemožné.

Co potřebují menší děti?

Menší děti v pokoji potřebují místo na hračky, oblečení, knihy a školní pomůcky. Máte dost skříní, komod a zásuvek? Velmi dobrou a často opomíjenou variantou jsou různé krabice, vaky, kapsáře a košíky. V nich máte všechny drobnosti a poklady na jednom místě po ruce, některé lze jednoduše pověsit na stěnu a jiné dát pod postel či složit v případech, kdy je nepoužíváme.

Češi jsou navíc zvyklí si spoustu věcí doma zařizovat sami. A protože obvykle hledáte, jak získat každý centimetr místa navíc, patra jsou oblíbeným řešením a majitelé bytu se o jejich vestavbu stále zajímají. Stejný zájem je také o různá pódia, na která umístíte jak nábytek, tak spaní a ukryjete do nich sezonní věci nebo kompletní sportovní výbavu včetně lyží.

Spousta rodičů hlavně malých dětí stále myslí na to, že všechno zařízení kupují pouze na omezenou dobu, a tak nemá smysl do něj investovat větší sumy. Ale když se rozhodnete pro kvalitu a chytrá řešení hned na počátku, investice snížíte na minimum. To se týká výběru rostoucích psacích stolů, židlí a rozměru lůžek.

You may also like...