Čtvercová vanička z litého mramoru W20Q

Čtvercová vanička z litého mramoru W20Q

Chystáte se na rekonstrukci, nebo zařizujete novou koupelnu a budete mít sprchový kout čtvercového tvaru? V tom případě vám doporučujeme instalaci na vaničku. Jednou z nejkvalitnějších vaniček z litého mramoru pro sprchové kouty čtvercového tvaru, je vanička W20Q od společnosti SanSwiss, která má mnoho výhod a kladných vlastností.

Vlastnosti vaničky 

Vanička W20Q je vyrobena z kompozitního litého mramoru a na povrchu je opatřena speciální povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterové pryskyřice. Vanička je superplochá, tlumí hluk a poskytuje tepelnou izolaci. W20Q splňuje kritéria normy EN 14527:2006, která specifikuje požadavky na vany pro sprchové kouty. 

Povrch vaničky je po styku s vodou hladký a nenasákavý. Díky této vlastnosti je výrobek snadno udržitelný v čistotě. 

Během sprchování odtéká všechna voda z celé plochy dna a zanechává na svém povrchu pouze mezní hodnotu malých kapek. 

Vanička je vysoce stabilní a je možné ji zatížit až 150 kg. Při takovém zatížení nedochází k žádné deformaci ani trhlinám. 

Příslušenství

K vaničce je nutno dokoupit speciální sifon určený pro tuto konkrétní vaničku výrobcem. Pokud budete instalovat výrobek na nožičky, je nutné dokoupit i výrobcem doporučené nožičky a případně pak krycí panel. 

Údržba

Aby byla sprchová vanička stále jako nová, je zapotřebí o ni v dostatečné míře pečovat. Čištění lze provádět běžnými kapalnými čisticími prostředky. K údržbě nepoužívejte abrazivní přípravky obsahující písek. Pokud vaničku nějakým nedopatřením poškodíte, můžete ji opravit pomocí opravné sady. 

You may also like...