Porsche

Jaká je pětice nejlepších vozů značky Porsche?

Auto by mělo být dle představ jeho majitele. Pro rodinné typy je tedy skvělé, že se mohou poohlédnout po velkých vozech s většími kufry, které jsou trošku širší, a to kvůli autosedačkám. Jistě ocení sedm míst místo klasických pěti, protože pokud někde povezou i své rodiče, jistě ocení místa navíc. Pokud si auto kupuje podnikatel, tak se spoléhá především na anonymitu, tedy černá skla jsou podmínkou. Dobré je i to, kdyby bylo auto celkem tiché, aby podnikatel nebyl rušen při důležitém hovoru.

Samozřejmě existuje i taková skupina lidí, která miluje auta, která mají znějící motory. Tedy každé nastartování jde slyšet, ale uslyšíte i brzdění. Zkrátka jízda je jeden velký zážitek. A právě o těchto zážitcích jsou sportovní auta, především značky Porsche. Tato automobilka si nyní připravila seznam pěti nejlépe znějících aut, a to rozhodně musíte vidět!

Automobilka je proslulá tím, že umí perfektně vyladit zvuk motorů svých aut. V žebříčku se setkáme nejen s novinkami, ale také se staršími modely, protože Porsche tvoří ty nejlepší rychlá auta už řadu let. U sportovních aut by se mělo řádně dbát na to, aby každý zvuk šel dobře slyšet (jak už bylo řečeno). Porsche tuto podmínku splňuje stoprocentně, proto se není čemu divit, když se právě tato automobilka zařadila k těm nejlepším.

Mezi jejich top vozy, které nejlépe znějí, patří jednoznačně model 550 Spyder, který má pod kapotou úžasných sto deset koní. Dále se do pětice vozů řadí 911 GT3 RS a 918 Spyder. Poslední dvě místa obsadily modely Carrera, a to Carrera GT a 911 Carrera RS 2,7.

Pakliže vás zajímá, jak každý automobil zní, na internetu si vyhledejte video, které si samotné Porsche připravilo. Nezapomeňte si zapnout zvuk, bude to totiž nářez! Samozřejmě si vypněte všechny jiné zvuky, které by vás během tohoto požitku mohly rušit.

You may also like...