Jaké jsou aktuální trendy na poli dioptrických brýlí?

Jaké jsou aktuální trendy na poli dioptrických brýlí? 

Brýle se staly v posledních letech velkým trendem, a dokonce i ti, kteří jsou dlouhodobě milovníky kontaktních čoček přechází na stylovější záležitost. Abyste však ohromili své okolí tím, co vám zrovna sedí na nose, musíte sledovat aktuální trendy. Je sice pravdou, že každému sluší trochu jiný tvar brýlí i jiný typ obrouček, sledování toho nejžhavějšího vám však pomůže při výběru. Jinými slovy jím nestrávíte dlouhé hodiny, nýbrž pár minut. Co tedy konkrétně letí? 

Jemné a kovové 

Vzpomínáte si na doby, kdy frčely plastové obroučky u brýlí? Nosily se různé, byly většinou i poměrně tlusté, ale zejména kulatým obličejům přesně toto slušelo. Pokud se však chystáte vybírat si brýle nové, neměli byste sáhnout po jiných než po jemných a kovových. Právě takové typy jsou totiž tím, co se nosí.  

Jemné a kovové dioptrické brýle budou nejlépe sedět zimním typům čili ženám a mužům se světlou pletí, modrýma očima. Nejlépe budou ladit s černou a stříbrnou barvou. Pokud patříte k letním typům, místo stříbrné nebo černé sáhněte spíše po působivé zlaté. 

Cat-eye pro srdcový tvar obličeje 

Pokud je váš obličej spíše větší, respektive jeho tvar je do srdíčka, sáhněte po brýlích ve tvaru cat-eye. Tento design připomíná na první pohled kočku, rohy jsou jemně do špičky, zatímco zbytek brýlí je kulatý. Do tohoto designu bývají zpracované jak kovové, tak plastové brýle, výsledná podobě dioptrického módních doplňku je tak ryze na vás. 

Jestliže se však chcete držet aktuálních trendů, rozhodně byste měli sáhnout po jemných a kovových, jak bylo uvedeno výše. Plastové provedení volte pouze v případě, že bude opět v kombinaci s kovem. 

Extravagance v popředí 

Stejně jako barvy tohoto a příštího roku jsou poněkud výraznější než odstíny kdy dřív, i brýle můžete nyní volit velmi výrazné. Mnozí se dokonce shodují na tom, že čím extravagantnější brýle budou, tím lépe. No, obrázek si o tom už udělejte sami. 

You may also like...