Nejhezčí kabelky, jaké vám mohou dřímat ve vaší sbírce

Nejhezčí kabelky, jaké vám mohou dřímat ve vaší sbírce 

Každá žena má ve své domácnosti nutný arzenál nezbytností, kterým se také jinak říká módní doplňky. Právě ty vyšperkují outfity k dokonalosti, když se jde s přáteli na skleničku nebo jen do práce. Do kategorie módních doplňků spadají také kabelky. Pojďme si říct, jaké nejkrásnější kabelky mohou zdobit vaši sbírku. Ne, není to o tradiční shopping bag nebo běžné crossbody kabelce. Fantazii se upouští uzda. 

Kabelky s flitry na každý večírek 

Pokud patříte k ženám, které chodí pravidelně na večírky, nabízí se jedno – flitrované modely. Právě kabelky s flitry se totiž na každou párty víc, než jen hodí. A když jsou navíc nějaké výrazné barvy, který outfit rozzáří, je přesně taková tím vaším vysněným parťákem při zmiňovaných událostech. 

V současné době se dává přednost hlavně růžové nebo výrazně zelené. Nebojte se netradičních tvarů nebo zpracování. Pokud vám flitry neučarují, třeba dáte přednost chloupkům či lesklosti.  

Společenské kabelky na ples s řetízky 

Zatímco flitry jsou nezbytností na večírky a diskotéky, v případě společenských kabelek na ples hrají prim spíše modely s řetízky. Řetízkový popruh (v ideálním případě odepínací), případně takzvaná pompadurka budou zase těmi nejlepšími společníky na trochu honosnější akce.  

Za pompadurku se považuje taštička ve tvaru staženého váčku, která nemusí být nijak velká, stačí ji mít v menších rozměrech. Vždyť do ní, zejména při účasti na plesech, potřebujete dát jen pár drobností.  

Černá klasika na akce s předepsaným dress codem 

Mezi nejhezčí kabelky, respektive kabelky, které budete moct vytáhnout na ty nejhezčí události, patří také malá černá klasika, která může mít pár zlatých prvků. Jsou to takové kabelky, které jsou v tom nejjednodušším stylu, nijak nevyčnívají, přesto dokážou outfit posunout o level výš.  

Hodí se například na koncerty vážné hudby nebo přijdou vhod ve chvíli, kdy se chystáte do divadla. 

You may also like...