Džíny nad kotníky

Džíny nad kotníky jsou trendy

Konečně přišlo období, během kterého si můžeme řádně protřídit šatník. Díky tomu, že je venku krásně teplo a většinu dní ze začínajícího jara zatím svítily paprsky a nebylo nikde po deště ani památky, jsme si jistě vyndali především tenisky, a to i ty plátěné verze značky Converse. Samozřejmě přišla řada také na bundu, která nás ráno ochránila před chladnějšími teplotami. Ovšem konečně jsme také mohli vytáhnout i oblíbené roztrhané džíny, což je trend, který jen tak z módy nevyjde. Díky tomu, že je tato novinka naprosto exkluzivní a nadčasová, s nimi nikdy neuděláte špatně. Jenže trendy nejsou jen tyto džíny, které koupíte v průměru kolem devíti set korun nebo které si můžete následně udělat doma samy, ale novinkou na letošních pultech v obchodech jsou i takové džíny, které se nesou ve znamení kratší délky. Nejsou to tedy klasické džíny, ale jsou zkrácené zhruba ke kotníkům. A právě s těmi budete letošní jaro naprosto vynikat.

• Ohněte si vaše běžné džíny

Pokud netoužíte utrácet zase za nové džíny do vašeho šatníku, když i tak jich máte habaděj, možná byste mohli zkusit si ty staré ohnout. Dvě až tři ohnutí budou akorát, a tak neváhejte a zkuste to právě tak. Neutratíte a vaše džíny budou náramně vkusné a trendy.

• Ustřihněte si nohavice!

Jestliže chcete zaujmout ještě jinak, rozhodně to zkuste tak, že ustřihnete nohavice. Dají se samozřejmě tyto džíny koupit i v obchodě, a to zhruba za sedm set korun. Ovšem ne každému se chce utrácet za rifle, když ví, že v jejich šatníku se nachází velké množství právě takových džínů. Jedny vezměte a jednoduše jim ustřihněte nohavice zhruba ve výši něco málo nad kotníky. Následně trochu povytahujte nitky, aby to nevypadalo, že jste je právě ustřihli, a vydejte se do ulic! Obdivy budete sklízet ze všech stran! Jednoduché tenisky vám následně dodají ten pravý šmrnc a styl.

You may also like...