audi a8

Nové Audi A8 – čím se pyšní?

Pánové milují auta – o tom už dávno není pochyb. Je však nutné zmínit, že auta jsou však drahou záležitostí. Jedná se o investici, kterou si nemůžeme dovolit každý den, proto se není čemu divit, když si o nově koupený vůz opravdu dbají. Každý den prochází auto údržbou – každý drobek na zemi u spolujezdce nebo vzadu na zadních sedadlech je poctivě vysáván, protože jinak auta nevypadá nově. Když je se v autě zdá být něco v nepořádku, pak se samozřejmě ihned jede něco opravit, protože je třeba udržovat si ho a pečovat o něj, protože to opravdu nebyla věc, kterou si koupíme z jedné výplaty. O auto pečujeme zejména tehdy, kdy je daný model vozu hotová novinka, kterou nemá jen tak někdo.

Takovou novinkou je i aktuální novinka ve světě automobilky značky Audi, a to Audi A8. Ta je k dispozici zhruba od poloviny července a už dlouho předtím byla zaměřením mnoha pánů, kteří si na ni dlouho šetřili. O této automobilce přece kolují neustále samé pochvalné zvěsti a auto této značky si neustále kupují mnozí další pánové, kteří chtějí nadchnout své nynější nebo budoucí partnerky. Není se čemu divit, automobilka přece stále přichází s novinkami a pokaždé takřka vyrazí dech.

Čím nadchlo Audi A8?

Nové Audi A8 je konkrétně k dostání od jedenáctého července tohoto roku. Je to tedy opravdu jakási novinka, která naprosto bere dech. Dostala totiž vzduchové odpružení a aktivní podvozek, který je ovládán elektromechanickým ovládáním. V sobě také nese trik, se kterým se nejprve představil model od automobilky značky Mercedes. Jedná se o trik s přední kamerou, která pečlivě kontroluje stav silnice před vámi. Systém tedy vždy s dobrým přehledem ví, jestli vás potká nerovnost, jak dlouho bude trvat a upozorní na to, abyste se jí vyhnuli. Díky tomu se tak předchází mnoha dopravním nehodám, které jsou způsobené nepozorností řidiče a díky špatnému stavu vozovky.

You may also like...