Boho styl v interiéru

Jaké nezbytnosti patří do boho interiéru?

Každý člověk svou domácnost zařizuje do zcela jiného stylu. Někdo dává přednost jednoduchému skandinávskému bydlení, které je specifické bílou barvou a neutrálními kombinacemi. Oblíbené je velmi i anglické bydlení, které je zase specifické svou masivností a přírodními materiály, jež se v anglickém bydlení nesmí postrádat. V současné době je však vysoce moderní boho styl, který v sobě nese zajímavé doplňky a mnohdy až mystické věci, které zdobí interiér zařízený do tohoto stylu.

Pokud sledujete sociální sítě, najdete mnohé stránky a profily na Instagramu, které se zaměřují především na styl boho. Propagují ho i mnohé známé celebrity a vlivné osobnosti, kterým se styl líbí a které si samy svůj dům zařizují do tohoto stylu. Otázkou je, jak vlastně tento styl vypadá. Zaměřme se nyní na nezbytnosti, které do boho chic stylu patří a jsou jeho nedílnou součástí.

Polštářů není nikdy dost

Součástí boho interiéru jsou zejména polštáře, kterých není nikdy dost. U polštářů můžete upustit svou fantazii. Hodí se do boho domácnosti jak malé polštáře, tak velké i jednobarevné či pestrobarevné nebo batikované. Nejlépe uděláte, když do domu pořídíte polštáře jemných tónů, které jsou doplněny o třásně. Vhodné jsou i polštáře s motivy květin, které zachovávají jemnost a romantičnost interiéru.

Deky a plédy patří do každé místnosti domu

Nesmí se zapomínat ani na deky a plédy, bez kterých není boho domácnosti boho domácností. Při výběru pledů a dek upřednostněte takové, které mají opět nějaké třásně nebo jiné podobné ozdoby navíc. Myslete na to, že takových dek a pledů není nikdy dost, nešetřete s množstvím, dají se přece přehodit nejen přes pohovku, ale také přes postel v ložnici nebo přes křeslo.

Taburety patří nejen do obývacího pokoje

Součástí každého obývacího pokoje, který je zařízený do boho stylu, by měl být i taburet. Ten však nepatří jenom do obývacích pokojů, ale je součástí také jiných místností v domě. Taburetům se jinak přezdívá pufy a v jedné místnosti jich můžete mít i několik.

You may also like...