trendy

Jaké trendy budou letos in? Inspirujte se..

Už nemusíte vytahovat dlouhý kabát, huňatou šálu a nazouvat vysoké kozačky. Už to jde i v teniskách a občas dokonce i v lodičkách. Zima je za námi a nás čekají další nákupy. Pokud sledujete módní trendy a snažíte se oblékat podle nich, pak vás jistě zajímá, co je právě teď in a co se bude nosit i v letošním roce.

Jaro je tu. Takže se neostýchejte a vytáhněte zase děravé džíny. Jo, už tu byly dva roky a budou i ten třetí. Rok 2017 jim totiž patří stejně jako ty předchozí. Zase je můžete nosit s Converskami, mokasínami nebo jehlami, koženými křiváky, sportovními mikinami nebo elegantními kabátky. Prostě tak, jak to máte rádi! Oblíbila jste si maxi kabely a praktické shoppery, protože se do nich vejde opravdu hodně? Máte smůlu. Letos budou vévodit malé a ještě menší kabelky. Aktuální trendy zkrátka přejí velikosti mini. Sázkou na jistotu jsou miniatury klasických kabelek a kufříků. V kurzu jsou pastelové odstíny barev v kombinaci s vysokou zdobností.

Povoleny jsou kamínky i elegantní výšivky. Máte doma ve skříni chundelatý kabátek či kožíšek? Pak jej neváhejte přiřadit k vaším nej kouskům. Letos jsou v kurzu „chlupáčci“ všech délek, střihů i barev. Nosit je můžete nejen k sukni, ale i ke kalhotám. Šik budete  vypadat i v péřových bundách, které se opět vrací. Jsou útulné, praktické a stylové. Tentokrát ve zkrácených délkách dámy. Toužíte si obléct šaty nebo lehkou popelínovou košili s proužkem, ale připadá vám, že je na to venku příliš zima? Oblékněte si je přes kalhoty. Tahle kombinace patří mezi nejoblíbenější. Co se bot týče, zatímco loni byly v kurzu bílé tenisky, letos si můžete vybrat jakýkoli typ obuvi. Od polo kozaček přes pantofle, espadrilky až po klasické lodičky na vysokém podpatku.

You may also like...