Pojízdná dílna, to jsou vestavby do aut

Pojízdná dílna, to jsou vestavby do aut

Přejete si mít na palubě vozidla pořádek a přehled o všem, co vezete? Vestavby do aut jsou skvělý způsob, jak si zajistit bezpečnou pojízdnou dílnu. Do jakých aut se hodí? Je možno je homologovat? 

Chráníte především sebe 

Při přepravě nářadí a dalších potřeb může v autě dojít k tomu, že se vám v prudké zatáčce dostanou až do prostoru řidiče. Těžko si pak představovat, co celý náklad dokáže v případě autonehody. Vestavby do aut jsou především řešením pro živnostníky, kteří potřebují převážet své nářadí a potřeby bezpečně. Věci vždy naleznete na svém místě. 

Pohodlná přeprava, vše uklizeno

Vaše nářadí a to, jak se prezentujete svým zákazníkům, o mnohém vypovídá. Věděli jste, že i vozidlo, se kterým přijedete na montáž, může být spolu s vaší vizáží skvělou konkurenční výhodou oproti jiným řemeslníkům? Je to vizitka toho, že vám záleží na tom, jak na své klienty působíte. Mít vše krásně uklizeno a vytřízeno, to je ta nejlepší první dojem, který můžete udělat. Těšte se na příliv pozitivních reakcí. Vestavby do aut se provádějí již mnoho let, jsou s nimi ty nejlepší zkušenosti. 

Do každého auta

Vestavby do aut jsou individuálním řešením nejen pro každé vozidlo, ale také pro každou živnost a osobnost. Nechte si navrhnout interiér vašeho vozu zcela podle svých představ a potřeb, a radujte se z nových možností, které vám přehledný prostor nabízí. Už nebudete hledat nářadí ve směsi dalších věcí, už se vám nevylije přepravovaná tekutina. Vestavba může obsahovat regály, výsuvy, zásuvky i příslušenství, které jsou ideální pro dobrou organizaci vašeho nákladu. Vestavby se dají pořídit do každého vozidla.

Vestavby do auta jsou plně homologované. Je možno je umístit do vozidel SUV, kombi, pick-upů i dodávek a vleků. Jedná se o bezpečnou a pohodlnou možnost, jak přepravovat náklad potřebný pro podnikání.

You may also like...