Reklamy na cestách

Reklamy nás nenechají na pokoji ani v autě

Každý podnikatel má moc dobře na paměti, že bez kvalitní reklamy to nejde. Bez kvalitní reklamy se skutečně nepřivolá do podniku dostatek zákazníků, kteří by ocenili jeho služby, kteří by kupovali jeho produkty. Každý podnikatel však musí zároveň vědět, že ne každá reklama je zákazníkem vítaná. V televizi jsou reklamy jenom otravné, v novinách to lehce přehlédneme, na internetu to respektujeme, ale zase odsud posud. Jelikož se před reklamami už nedá, kde schovat, většinou cestujeme, protože při cestování nám snad reklamy nebudou kazit cestu. Ale to už taky není pravda.

Možná jste slyšeli o tom, že nám reklamy mají kazit cestu, ať už jedeme kamkoliv. Tedy týkat se to bude hlavně aut, které mají připojení k internetu. Pokud si taková auta koupíte, tak se vám reklamy začnou ukazovat i na displeji ve voze.

Bude reklama na displeji nonstop?

Samozřejmě displej v automobilu potřebujete, ať už na dostatek informací, ať už kvůli navigaci. Reklama by se měla ukazovat vždy, když zastavíte. Tudíž i na semaforu nebo při vaší zastávce na toaletu během dlouhé jízdy.

Jak je to možné?

Může za to kalifornská společnost, která aktuálně vyvinula platformu, díky které vám bude reklama stále na očích. Společnost to myslí skutečně vážně, je to nápad, na kterém se dá vydělat, protože každý schopný podnikatel za takovou reklamu zaplatí, když bude vlastně stále na očích. Vždyť auta se kupují dnes a denně, využíváme je dnes a denně.

Tato platforma je sice zatím ve vývoji, ale už nyní je jasné, že bude prodávána hlavně velkým automobilkám, jako je například Ford, Toyota nebo General Motors.

Samozřejmě bude existovat způsob, jak se reklamám budete moct vyhnout, ale tento způsob bude jenom za poplatek – bohužel. Připojení k internetu zdarma nebo za výhodnou cenu dostanete jenom v případě, že se smíříte s neustále vyskakujícími reklamami.

You may also like...