líčení

Jak se bleskově a zároveň skvěle nalíčit? Malá inspirace níže.

Letošní jarní a letní sezóna v líčení přináší kombinaci výrazných pastelových barev a naturálních odstínů. Rty se ponesou v trendech jemně růžových a výrazných tónu fuchsie. Trendem zůstávají třpytivé odstíny, flitry a lesky. Z nejnovějších trendů v líčení jsme vybrali nejen ty nejkrásnější, ale také ty, které jsou nositelné a snadné na přípravu. Stačí několik správných produktů a malá chvilka v koupelně.

Vše se zjednodušuje a tuto sezónu se na seznam přidává i kouřové líčení. V kurzu už je sice poměrně dlouho, ale né všechny jsme si ho osvojily. Začněte linkami, které protáhnete pryč z vnějšího koutku oka, ať získáte hluboký pohled. Teď máte jakousi šablonu, na níž aplikujete černý stín. Chcete-li ho mít co nejsytější, kartáček, jímž ho nanášíte, trochu namočte. Jakmile obtáhnete celé pohyblivé víčko, vatovou tyčinkou své dílo lehce rozmažte až na nadočnicový oblouk a také pod spodními řasami. Co se rtů týče, v předešlých sezonách jsme si temné rtěnky v barvách hořké čokolády, zralých švestek nebo nejtmavší tmy jen tak oťukávaly, ale letos se už stanou celkem běžnou součástí našeho líčení a možná i vystřídají rudou.

Pokud je na vás tmavá rtěnka příliš, zvolte superletní růžovou nejlépe v matné, syté a zářivé  verzi. Pro jistotu si při aplikaci pomozte konturovací tužkou, klidně v tělovém odstínu. Můžete i trochu přetáhnout a rty tak lehce zvětšit. Nejen o dovolené, ale i na běžné nošení můžete zkusit oranžové oční stíny – základ je nedat jich moc, ale třeba jen prstem lehounce rozetřít. Zábavné je ještě sladit stíny s lakem na nehty. Takže na oči barvu pomeranče, na ruce třeba mandarinky.

You may also like...