Vybíráme dekorační látky

Dekorační látky jsou prvkem, který vám pomůže přesně definovat váš jedinečný styl v celém bytě. V jaké místnosti nesmí chybět a kde vám pomohou najít tu pravou atmosféru?

Jídelní prostor – vždy stylově

Milujete, když je u vás vždy krásně prostřeno a váš jídelní prostor vyjadřuje vaši lásku k bytovému designu? V tom případě se dekorační látky skvěle osvědčí právě ve tvorbě originálních kompozic pro váš jídelní stůl. Vyberte si vzorované i jednobarevné dekorační látky, se kterými vytvoříte souhru barev i nápadů. Už se těšíte, až budete mít přichystanou variantu pro jednotlivá roční období?

Závěsy tvoří teplo domova

Zatímco záclony nám pomáhají si doma udržet soukromí, závěsy nabízejí pocit příjemného pohodlí a krásné teplo domova. Nemusíte je přitom používat k zastínění místnosti, bohatě postačí, když budou plnit svou estetickou funkci. Dekorační látky se skvěle hodí pro tvorbu nadýchaných závěsů. Jaká barva se hodí pro vaši ložnici a obývací pokoj?

Paráda ve vašem obýváku

Obývací pokoj milujeme proto, že je v něm jedinečné pohodlí a pohoda. Přejete si prostor stylově doladit? Dekorační látky vám pomohou najít přesně takové řešení, které bude odpovídat vašim přáním. Vytvořte si celý arzenál dekoračních polštářků, se kterými bude místnost mít tu správnou atmosféru.

V ložnici vždy krásně uklizeno

Přejete si, aby se na vašich peřinách přes den neusazoval prach? Pomocí dekoračních látek si nechte zhotovit jedinečný přehoz na vaši postel. Peřiny tak budou vždy sklizeny a nehrozí, že by se na nich usazovaly částice prachu a další nástrahy pro alergiky.

Váš domov ještě více vyšperkujete, když si na každé roční období vytvoříte jedinečné dekorace. Stačí vám korpus na věneček a můžete pomocí látek a přízdob tvořit textilní věnečky, které zabydlí váš domov a jasně definují čas, ve kterém se právě nacházíme. Je libo podzimní krásu? Nebo budete tvořit jarní dekoraci?

You may also like...