Čtyři bílé kousky, které mají v šatníku své místo

Čtyři bílé kousky, které mají v šatníku své místo

Šatník každé ženy by měl být plný zejména takových kousků, které jsou nadčasové. I když móda jako taková neustále přináší na pulty obchodů nové a nové kousky, ne všechny jsou tak stylové a pěkně, na jaké si hrají. Pokud neradi investujete do šatů, měli byste investovat spíše do neutrálních a nestárnoucích kousků, které se snadno kombinují a které jen tak z módy nevyjdou. V šatníku by tak neměly chybět zejména bílé kousky.  

Bílá barva sluší snad každému. Navíc je opravdu nadčasová, snadno se kombinuje opravdu se vším, je unikátní a stále elegantní. Neuděláte špatně, když si vezmete nějaký bílý kousek. V případě, že nevíte, jaké konkrétní bílé kousky nesmíte postrádat v šatníku, máme pro vás svatou čtveřici.  

Bílé košile 

Bílé košile se hodí nejen na běžné nošení, ale hodí se takřka kamkoli. Jsou společenské, dobře se kombinují a vzít si je můžete prakticky s čímkoli. Bílé košile nejsou těžce sehnatelné, najdete je opravdu kdekoli. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro volnější nebo vypasovanější střih, jestli zvolíte bílou košili kratší nebo naopak delší, jestli za ni utratíte pětistovku nebo dvě stovky.  

Bílá trička 

Jednobarevných triček není nikdy dost. Postrádat byste je určitě neměli, bílá trička jako taková jsou opravdu nepostradatelná. Hodí se pod svetr, pod mikinu, mimo jiné také hezky vypadají v kombinaci třeba s károvanou košilí. Bílá trička jsou zkrátka něco, čeho není nikdy dost.  

Bílé nátělníky 

V létě však trička nejsou to, co byste upřednostňovali. Trička jsou naopak to, v čem je stále příliš horko, a tak volíte spíše bílé nátělníky. Pokud si nakoupíte do zásoby bílé nátělníky, také neuděláte krok stranou. Jen tedy investujte do takových , které vám budou perfektně sedět a nebudou vás opticky zpevňovat.  

Bílé ponožky 

Dnes se nosí ponožky vysoké, které jdou krásně vidět a které jsou doslova nepřehlédnutelné. Takové ponožky jsou většinou bílé barvy. Proto pokud postrádáte ponožky bílé barvy, rychle do nich investujte. 

You may also like...