Dostali jste růži

Dostali jste růži? Nechte ji uschnout a dekorujte!

Ženy jsou jemná stvoření, která si zaslouží být jednou za čas obdarovány. Pánové by měli jednou za čas koupit ženě jenom růžičku, jen tak pro radost. Květiny se ženě nedávají jenom v době, kdy má narozeniny, kdy se slaví výročí, kdy ji potkal nějaký úspěch či při jiných podobných situacích. Květiny se ženě dávají klidně jen tak – protože je třeba sobota nebo úterý. Jestliže žena někdy dostane růži, samozřejmě by se měla zařezat šikmo, aby do stonku šla voda, ale když už bude chřadnout, tak ji nechte usušit. Pokud necháte kytičku usušit, můžete ji později použít do nějaké dekorace.

Dekorace jsou běžné v mnoha domácnostech. Bez dekorací bychom neměli útulnou domácnost. Jestliže se vám nechce kupovat drahé vázy či už vyrobené dekorace, které najdete v květinářstvích, můžete si je vyrobit sami.

Například podzim byl typický pro dekorování. Jelikož bylo všude mnoho dýní, tak jsme je vydlabávali, ale z těch dekoračních jsme si dělali hezké dekorace před dům nebo na okenní parapet. Takové hezké dekorace ale můžete vyrobit i ze sušiny.

Co ze suchých růží můžete vyrobit?

Suché růže se časem naskladní, pokud je dostáváte častěji. Rozhodně je nevyhazujte, protože pokud jich budete mít opravdu hodně, můžete si vytvořit například věneček na dveře. Věnečky na dveřích jsou naprosto běžné součástí domácností. Nemusíte si je však kupovat, ale vkusně si je nalepte do věnečku a pověste si ho pak na domovní dveře.

Pokud ale bydlíte v bytě a nepotřebujete mít nějaký věneček na dveřích, možná byste měli zvážit trochu jiné dekorace, v nichž použijete suché růže.

Jsou libo dekorace na stůl?

Například na konferenční stůl do obývacího pokoje se hodí nějaká hezká dekorace. Zkuste proto vyhrabat ze skříní nějakou hezkou dózu, kterou už nepoužíváte, a naaranžujte si do ní sušinu. Nic nevypadá krásněji než to, co si vyrobíte podle svých vlastních představ.

You may also like...