Nová kuchyň

Zařizujete si novou kuchyni? Přinášíme tipy, díky kterým bude budoucí kuchyně stylová a moderní

Přemýšlíte o tom, že si zařídíte novou kuchyni? Ta stará se vám na první pohled nelíbí, navíc víte, že je dnes moderní něco jiného? Investujte do kuchyně, zejména pokud svou starou máte už minimálně několik desítek let. Myslete na to, že kuchyně bude investicí na dalších několik desítek let, a tak se do ní skutečně vyplatí investovat. A my vám přinášíme tipy, které zaručí, že kuchyni jste vybrali stylovou a in.

Nejdříve se pozastavme nad materiálem kuchyňských skřínek. Dnes je moderní lesk, ovšem lesk se nehodí pro jedince, kteří mají malé děti. Malé děti totiž skřínky zamažou, neustále na skřínkách budou otisky, které nevypadají hezky a jsou bohužel hodně vidět. Volte proto matnější kuchyni nebo případně přírodní dřevěnou kuchyni, s níž nic nezkazíte.

A abyste docílili moderního a stylového vzhledu nové kuchyně, poradíme vám, co do ní zakomponovat.

Velká pracovní deska odděleně uprostřed kuchyně

Při výběru kuchyně dbejte na to, aby pracovní deska byla nejen po stranách, ale aby byla především uprostřed kuchyně. Jedná se o velkou plochu, na které se bude vařit jedna báseň. Materiálově by měla být stejná, kolem ní by se mělo chodit.

Nejlépe uděláte, když právě do oddělené pracovní kuchyňské desky zabudujete varnou desku. I ta je součástí moderní kuchyně, navíc tam nebude ničemu překážet.

Zabudované spotřebiče jsou součástí moderní kuchyně

V případě moderně zařízené kuchyně je třeba, aby do ní byly zabudovány elektrické spotřebiče, tedy mikrovlnná trouba nebo případně trouba. Ideální je, když je součástí kuchyňské soupravy i lednice, která je ze stejného materiálu.

Myslete na bylinkovou zahrádku

I když se to zdá směšné, je to zkrátka módní hit. Bylinky si zasázejte do drobných květináčů a rozestavte si je v moderní kuchyni. Nikdy alespoň nezapomenete na to, že máte do pokrmů přidat hrstku bylinek.

You may also like...