Čím doplnit či ozvláštnit pánskou košili?

Čím doplnit či ozvláštnit pánskou košili?

Košile je nadčasový módní kousek, který nosí nejeden muž s velkou oblibou. V současné době lidé dbají na to, aby byli pěkně oblečení, protože více, než kdy dřív, platí pravidlo, že šaty dělají člověka. Dnes lidé soudí člověka právě podle vzhledu, nikoli podle toho, jaký člověk doopravdy je. Pokud tedy má člověk špinavé oblečení, které k sobě neladí, hned je na něj pohlíženo jako na člověka sobě nerovného. Pokud si však člověk oblékne košili, najednou je to v případě muže gentleman, v případě ženy dáma, která má šmrnc.

Zaměřme se nejdříve na muže, kteří nosí košile s velkou oblibou. Kárované košile lze nosit na party s přáteli nebo na rande s drahou polovičkou, vypasované košile se nosí zejména na obchodní schůzky na pohovory a podobně. Mimo to se nosí i na plesy, pokud jsou tedy nevýrazné povahy.

A jelikož nyní je plesová sezona v plném proudu, měli bychom se zaměřit na to, čím je možné košili doplnit či ozvláštnit.

Volte košili se stojáčkem a nad dalšími věcmi nepřemýšlejte

Jestliže nemáte rádi kolem krku nic uvázaného, doporučujeme vám koupit si košili se stojáčkem, jelikož to je košile, k níž si nepotřebujete nic přidávat. Nepotřebujete k ní žádnou vázanku ani kravatu, nepotřebujete k ní mít nic, co by vás škrtilo kolem krku.

Dnes je možné zakoupit si takové košile se stojáčkem, které jsou zevnitř plné různého motivu. Stojáček je tedy zevnitř zajímavý, na první dojem však košile nepůsobí provokativně ani nic jiného.

Když nechcete košili se stojáčkem

Pokud patříte ke klasikům, možná nemáte zájem o košili se stojáčkem. V takovém případě potřebujete vědět, čím košili ozvláštnit. Dřevění motýlci jsou sice stále v kurzu, na druhou stranu jsou mnohem stylovější velmi úzké vázanky mající zajímavý motiv. Móda se také navrátila ke starým kovbojům, jelikož se kolem krku začaly nosit uvázané šňůrky.

You may also like...