Co si nezapomenout sbalit do zavazadel na blížící se roadtrip

Co si nezapomenout sbalit do zavazadel na blížící se roadtrip

Rozhodli jste se vyrazit na spontánní výlet autem? Láká vás vidina nejasného cíle a nezapomenutelného dobrodružství? Než se na takzvaný roadtrip vydáte, je zapotřebí instalovat do svého vozidla obytnou vestavbu. Na ní budete po dobu následujících dní vyspávat. Kromě jiného si sbalte také zavazadlo, do kterého si nezapomeňte vzít nejen hygienické potřeby a nějaké věci na převlečení, ale také níže uvedené tipy, které vás mohou spasit či zpestřit vaši cestu. 

Externí nabíječka je nutnost

I když mnohé vestavby do auta nabízí i zásuvky, pro jistotu s sebou mějte i externí nabíječku, případně takzvanou powerbanku. I když se plánujete odpojit ze světa, někdy vám mobilní telefon přijde vhod. Například v něm budete využívat navigaci, na kterou budete spoléhat. Díky externí nabíječce se vyhnete nemilému scénáři, že se vám telefon v neznámém údolí vypne. 

Navíc ve svém mobilním telefonu budete mít jistě staženého průvodce, který vám ukáže a odhalí všechna cool místa nacházející se ve vašem okolí. Takový průvodce v mobilním telefonu i leccos prozradí. 

Karty s sebou

I když většinu svého času strávíte na cestách, je dobré mít u sebe karty. Přece jenom nevíte, jaké vám bude panovat počasí nebo jestli se z některého výletu nevrátíte dříve. Pokud plánujete navštívit i jezera nebo koupaliště, karty se vám budou v takovém případě hodit. 

Pokud vás nebaví klasické karty, existuje celá spousta jiných karetních her. Stačí si vybrat tu, která se vám bude nejvíce sympatická a která se dá hrát i v takovém počtu lidí, kolik vás na roadtripu bude. 

Stáhněte si cool playlist

Abychom seznam našich tipů uzavřeli, měli byste si stáhnout také super playlist. Hudba je to, co vás bude na cestě provázet a co vás v noci nebude uspávat. Stáhněte si proto písničky, které jsou vašemu srdci blízké a které spadají do vašeho hudebního vkusu.

You may also like...