Hotel

Hotel, kde to voní novotou

Pro exotickou dovolenou se třeba hodí Hotel Six Sences a země jako Kambodža. Čeká vás zde hotový ráj na zemi, kde je kambodžské pobřeží v současné době nazývané jako kambodžská riviéra. Je to jedna z nejžhavějších destinací s vyhlášenou sítí hotelů Six Sences. Ta uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Resort na celých třiceti akrech a má 40 přepychových vil i se soukromými bazény. Ideální dovolená pro šnorchlování a hlubinné potápění. Vyjet si můžete i na kajaku a užívat si můžete také relax a lenošení. Všechny uvedené hotely otvírají nejpozději v květnu 2017.

Pro milovníky exotiky i Srí Lanka

Hotel Wild Coast Tented Lodge je něco pro opravdové fajnšmekry. Resort je na opuštěné pláži národního parku Yala. Tohle stanové městečko má jedinečný design a nabízí všechen komfort a luxus. Zažijete zde na vlastní kůži i divoké safari. Divoká a exotická zvířata se dají pozorovat přímo z vyhlídkových teras a nádherné živé exponáty máte doslova na dohled či na dosah ruky. Občerstvení si lze dopřát v originální bambusové restauraci, kde vám namíchají výborný koktejl. Hotely vonící novotou jsou připravené pro nové klienty a můžete si vychutnat skvělou atmosféru každého z nich.

Hotely vonící novotou

Hotel Sir Nikolai v Hamburg sice patří mezi nejchladnější místa v celém Německu, ale hotelu disponující 94 pokoji vám dopřeje patřičný komfort. Čekají na vás luxusní podzemní lázně s obrovským bazénem, horkou párou, skvělou saunou a desítkami kosmetických procedur vhodných pro tělo i duši. V restauraci se podává asijská kuchyně s tajemným peruánským kořením. Nádherná Paříž vám zase nabídne Hotel Hoxton s propojením starého a nového. Celých 172 pokojů v budově ze šestnáctého století dává prostředí jako na zámku s královským nábytkem a luxusními doplňky. Moderní přízemí s kavárnami, bary a restauracemi vám dopřeje patřičný komfort. Londýn vás nadchne novým hotelem Henrietta. Ve všech apartmá jsou instalovány ručně malované tapety, čalouněná čela postelí a mramorové prvky. Čeká vás restaurace ve viktoriánském stylu a pokrmy od největších kuchařů.

You may also like...