Kolekce kopaček Nike, které přináší drahé modely. Máte už některý z nich?

Kolekce kopaček Nike, které přináší drahé modely. Máte už některý z nich?

Milujete fotbal? Pak jste pravděpodobně vášnivým fotbalistou. Pokud to tak opravdu je, určitě se snažíte, abyste co sezonu měli zbrusu nové kopačky. Sice někdy je to drahá záležitost, ale o to větší pohodlí a větší radost ze hry. Levné kopačky má každý druhý hráč, buďte jedineční a pořiďte si modely ze známých kolekcí značky Nike, které přináší poměrně drahé kousky. Jaký model kopaček si z vyberete a jaká kolekce vám nejvíce učaruje? 

Každá kolekce přináší několik řad kopaček. Vybrali jsme nejoblíbenější a zároveň nejdražší kolekce, které značka Nike na trhu má. Pak už je na vás, abyste si obhlédli jednotlivé řady kopaček, které daná kolekce nabízí. Jaká kolekce vám tedy učaruje nejvíce? 

Nike Hypervenom 

Znáte kolekci Nike Hypervenom? Jedná se o kolekci, která v sobě ukrývá převážně kopačky vyšší s ponožkou. Kopačky v této kolekci byly navrženy tak, aby fotbalovému hráči nabízely přesně to, co si hráč od kopaček žádá a co od nich vyžaduje. Pokud jste útočníkem, pak tyto kopačky musíte mít – právě kopačky z kolekce Nike Hypervenom nosí celá řada známých fotbalových profesionálních útočníků.  

Nike Tiempo 

Oblíbenou kolekcí je také kolekce Nike Tiempo. Tato kolekce si zakládá na kvalitním koženém zpracování. I díky skvělému zpracování je hráč v absolutním pohodlí a výborně si pohrává s balonem. Kopačky z kolekce Nike Tiempo jsou skvělé pro ty, kteří si chtějí vyhrát s míčem, přesto chtějí hrát v naprosto pohodlných botách. Kopačky z této kolekce už nejsou tak těžké jako dříve, dnes jsou lehounké jako pírko.  

Nike Premier 

Kopačky z této kolekce se objevily už v roce 1994, a to konkrétně před mistrovstvím světa ve fotbale. Tehdy však nesla kolekce název Tiempo Premier. Na noze mělo kopačky zhruba deset hráčů a zaznamenali s nimi nevídaný úspěch. Zaznamenáte s nimi úspěch i vy? 

You may also like...