Pusťte se do hubnutí tancem

Pusťte se do hubnutí tancem 

Tanec je příjemnou součástí života a s jeho pomocí můžeme svému tělu dopřát pravidelnou porci pohybu i endorfinů. Když se následně ocitneme v klubu, budeme doslova zářit. Jak si doma vytvořit taneční studio a pustit se do příjemné aktivity?  

Zrcadlo je naprostý základ 

Prostor, ve kterém budete tancovat, by měl mít co největší zrcadlo. Může se jednat o vaši vstupní halu, nebo třeba o prostor v ložnici. Důležité je, abyste okolo sebe měli dostatek prostoru. Ukliďte všechny drobné předměty okolo, aby nedošlo ke zranění.  

Budiž hudba 

Nyní je na čase pustit si tu správnou rytmickou hudbu. Použijte bluetooth bezdrátová sluchátka, abyste nerušili sousedy, ale zároveň si dopřáli kvalitní rytmickou hudbu. Než se pustíte do vlastních choreografií, najděte si na streamovací platformě videa s názvem „dance workout“ nebo „dance choreography“ a vrhněte se na to. Trénujte tak pilně, až se vám podaří být se svým výsledkem spokojeni.  

Tipy na snadné choreografie 

Nevíte, co si pustit jako první? Dejte si zaručené hitovky. Můžete si vyhledat choreografii na píseň od Eda Sheerana Shape Of You. Máte raději country? Blanco Brown vás naučí The Git Up. Klidnější hudbu, ale s dostatkem tance, nabízí choreografie na písničku od Billie Eilish Ocean Eyes. Rytmickou hudbu představuje i reaggeton v podání interpreta jménem Daddy Yankee. Jeho Gasolina vás rozhodně rozproudí. Vhodné taneční prvky ale naleznete i na pořádný rockec. AC/DC a jejich Thunderstruck si již převzala mnohá taneční studia a vytvořila zajímavé choreografie.  

Denně chvilka stačí 

Každý den si vyčleňte na svůj tanec čtvrt až půl hodiny. Tento čas vám bude dokonale stačit k tomu, abyste byli nadšení, zahřátí a spokojení. Pravidelným pohybem, který vás bude bavit, snadno zhubnete.  

Pusťte se do domácího cvičení v podobě tance na písničky, které milujete. Samozřejmě to můžete zkusit i s konzolí Just Dance, ale rozhodně to není podmínkou. 

You may also like...