nové příbory v české sbírce

Známá česká sbírka se může kochat novými příbory!

V oblasti bydlení se toho děje také mnoho, i když si řadu událostí ani neuvědomujeme, protože svět bydlení sledujeme pouze tehdy, kdy se rozhodneme přestěhovat se nebo zcela změnit vzhled naší domácnosti. V takovém případě se na našem stole hromadí kupy časopisů a snažíme se o to, aby následné naše bydlení bylo podle aktuálních módních trendů. Pokud sledujete například novinky na internetu, také najdete mnoho inovací, které se vyplatí do domácnosti nakoupit.

Ale v poslední době jste se mohli setkat místo tipů pro vaše bydlení především s jednou událostí, která také patří do této oblasti. Jedná se o sbírku českého obřího nádobí, kterou známe jistě každý. Nyní se konečně rozrostla a o tom se ve světě bydlení prostě muselo psát!

Jedná se o sbírku kuchyňského nádobí, kterou najdete u pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit. Nyní se tato sbírka rozrostla ještě o něco dalšího, a sice o gigantické příbory, které vás svou velikostí opravdu uchvátí! K největšímu polévkovému hrnci tak přibyla nová polévková lžíce, k čajové konvičce mini lžička ke kafíčku a také k extra vysokému trychtýři přibyla velká vidlička, která je velká asi dva a půl metru. Partnera jí dělá stejně velký příborový nůž.

Jedná se o unikátní expozici

Do této expozice přidala příbory Pacovská strojírna, která do unikátní expozice už kdysi dávno přidala další artefakty, které můžete sledovat při návštěvě tohoto muzea.  Konkrétně se do jejich dílny řadí především velká pánev, která by ještě potřebovala odpovídající velkou plotýnku, protože jinak se s vařením v takové obří pánvi můžeme rozloučit. Všechny exponáty, které zde naleznete, jsou registrovány do České databanky rekordů Agentury Dobrá den.

Muzeum se dá navštívit v Pelhřimově a k vidění je opravdu něco unikátního, co jen tak někde neuvidíte. Toto muzeum je velmi hojně navštěvováno řadou návštěvníků, kteří touží svůj život obohatit něčím naprosto unikátním a excelentně velkým!

You may also like...